Podatnicy mogą rozliczać swój PIT przez internet

Od paru lat podatnicy mogą rozliczać swój PIT przez Internet. Jednakże statystki pokazują, że nadal wiele osób korzysta ze standardowej, papierowej formy rozliczenia. Widać to chociażby po ilości osób w urzędach skarbowych w ostatnim dniu składania deklaracji podatkowych. Mimo tego, że rozliczanie PIT przez Internet jest naprawdę proste, wiele osób ma pewne obawy. Sporo podatników myśli, że rozliczanie PIT przez Internet jest nie dla nich, jeszcze inni obawiają się braku bezpieczeństwa podczas wysyłania PIT online. Warto rozwiać te obawy, dlatego zachęcamy do dalszej lektury.

Rozliczanie PIT przez Internet może być naprawdę banalnie proste, szczególnie jeśli wykorzystamy do tego profesjonalny, sprawdzony i polecany program PIT. Takim programem jest oczywiście program PITax, który został okrzyknięty najlepszym programem PIT na rynku. Cechuje go wyjątkowa łatwość obsługi, zrozumiała instrukcja oraz nieskomplikowane polecenia. Gdy rozliczamy pity 2016 za pomocą programu PITax, naszym jedynym zadaniem jest udzielanie odpowiedni na krótkie, bardzo proste pytania. Resztą zajmie się PITax. Prócz prawidłowego wypełnienia PIT, PITax pomoże nam również uzyskać większy zwrot podatku, a także podpowie, jaki ulgi podatkowe nam przysługują. Rozliczając PIT z PITaxem, nie musimy o nic się martwić, gdyż PITax krok po kroku przeprowadzi nas przez cały proces wypełniania PIT.

Z PITaxem nie musimy bać się także o bezpieczeństwo swoich danych. Nad programem pracował sztab wykwalifikowanych specjalistów, który zadbał o to, by program był całkowicie bezpieczny. W PITaxie zastosowano najwyższy poziom bezpieczeństwa, dlatego nasze dane na pewno nie dostaną się w niepowołane ręce. Przekonaj się, że PITax to najlepszy, najprostszy i najbezpieczniejszy program na rynku, z którego możesz skorzystać. Już dziś pobierz program z platformy pitax.pl i łatwo, szybko oraz bezpiecznie rozlicz pit przez internet z PITaxem.